HRADEC NA NOHOU a KŘÍŽOVÁ DESÍTKA "zábava pro celou rodinu"

Táta si chce zazávodit, máma povzbudit a děti vyzkoušet inline brusle, skákací hrad nebo megabublifuky ?! Tak to je HRADEC NA NOHOU!!!

Přihláška

HRADEC NA NOHOU - dětské závody + dětské workshopy (určeno pouze pro děti do 15 let):

Startovné + vstupné:

1. Přihláška a platba do 9.4.2013: 

2. Přihláška a platba na místě: 

V ceně startovného + vstupného: volný vstup na všechny dětské atrakce a workshopy od 10:00-14:00, startovní číslo, organizace závodu, pořadatelská služby, měření času a výsledkový servis, dárek, drobné občerstvení,  doprovodný program

Platbu provádějte na účet: 2800341128/2010. Do poznámek napište jméno,příjmení a rok narození dítěte!!! Přihláška je kompletní až po úhradě stratovného.

Přihlášku v následující podobě posílejte na adresu: hradecnanohou@seznam.cz

Vzor přihlášky:  Martin Polák, rok narození 2000, závody: B 5 + I 5

Pozn: V rámci programu HRADEC NA NOHOU se lze zúčastnit závodu v běhu, v inline bruslení, v obou nebo lze využít jen doprovodný program pro děti !!!!! Startovné + vstupné je jednotné!!!! Děti do 3 let zdarma.

KŘÍŽOVÁ DESÍTKA: Závod v běhu na 10 km (součást Velké ceny východních Čech)

Startovné: 

1. Přihláška a platba do 31.3.2013: 

2.Přihláška a platba do 11.4.2013: 

3. Přihláška a platba na místě: 

V ceně startovného: organizace závodu, pořadatelská služby, měření času a výsledkový servis,  iontové nápoje firmy X-iont,  dárky od sponzorů, doprovodný program, sleva na startovném na závod HRADECKÝ PŮLMARATON 50,- Kč, tombola.

Platbu provádějte na účet: 2800341128/2010. Do poznámek napište jméno a příjmení závodníka, rok narození. Přihláška je kompletní až po úhradě stratovného.

Přihlášku v následující podobě posílejte na adresu: hradecnanohou@seznam.cz

Vzor přihlášky:  Martin Polák, rok narození 1986, oddíl: AC Brno, závod: Křížová desítka - kategorie  M 20 +, email: martin.polak@seznam.cz

ZVÝHODNĚNÉ STARTOVNÉ:

1. RODINA (2 dospělí + 1 a více děti): V případě dvou řádně přihlášených rodičů do hlavního závodu (Křížová desítka) jedno dítě účast na celém programu HRADEC NA NOHOU ZDARMA. Uveďte v hromadné přihlášce.

2. ODDÍL, ŠKOLA, FIRMA: V případě pěti řádně přihlášených závodníků do hlavního závodu (Křížová desítka) šestý závodník start ZDARMA. Uveďte v hromadné přihlášce.

Pozn: Startovné se  v případě neúčasti z důvodů nákladů na organizaci nevrací, Děkujeme za pochopení.

           Přihlášením do závodu účastníci souhlasí s účastí na vlastní nebezpečí a jsou srozuměni se zněním Lesního      zákona č. 289/1995 Sb., § 19, že každý se v lese pohybuje na vlastní nebezpečí. Závodníci přihlášením do závodu souhlasí, že v případě poškození majetku, zranění či úrazu nebudou vymáhat po organizátorovi žádné odškodné.

 

Projekt HRADEC NA NOHOU podpořilo:  

Mediální partneři:

Akci dále podporují:

   Cvrčeksport.cz – nabízíme vybavení nejenom na florbal a volejbal.

 

ZDE JE MÍSTO I PRO VAŠI FIRMU. ZAUJAL VÁS TENTO PROJEKT ? KONTAKTUJTE NÁS!