Aktuality

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY NALEZNETE NA WWW.SPORTVISIO.CZ

15.4. Vážení závodníci,

dovolte mi, abych Vám jménem organizátorů závodu Křížová desítka poděkoval za hojnou účast a pogratuloval k dosaženým výkonům. Výsledky, fotografe  a TV reportáž ze závodu jsou ke stažení na stránkách závodu: www.sportvisio.cz.

Letošní Křížová desítka byla prvním ročníkem a doufám, že si najde pevné místo ve Vašem běžeckém kalendáři. Vnímáme některé nedostatky pramenící z prvního ročníku a z daleko většího zájmu běžců než jsme čekali. Budeme se snažit, abychom  na zlepšení zapracovali, tak aby jste Vy závodníci příště byli zase ještě spokojenější. Termín Křížové desítky bychom chtěli udržet v polovině dubna, tak aby jste se zde mohli rozběhnout pro delší závody. I pro příště hodláme spojit hlavní běh s dětským programem, který byl velkým úspěchem.

Součástí Vašeho startovného byla i nabídka slevy 50,- Kč na startovném pro Hradecký půlmaraton, který se bude konat 13.10.2013. Jednoduše se přihlaste na www.sportvisio.cz a při platbě si odečtěte ze startovného na půlmaraton (dle termínu přihlášky) 50 Kč.

Dnes nám potvrdili spolupráci firmy NEW BALANCE, RON HILL a INTERSPORT, takže se již nyní mohou např. vítězové všech vypsaných kategorií mj. těšit na kvalitní běžeckou obuv NEW BALANCE a další ceny v celkové hodnotě (zatím) 50.000,-Kč.

Přejeme Vám pevné zdraví a elán do tréninku a závodění.

14.4. Byly přidány první fotky do sekce fotografie.

13.4. První akce projektu HRADEC NA NOHU proběhla dnes dopoledne na Lesním hřbitově. Děkujeme všem zúčastněným. Doufáme, že jste si užili přiravený program a pěkně si zazávodili.  Budeme se těšit při dalších akcích naviděnou.