HRADEC NA NOHOU a KŘÍŽOVÁ DESÍTKA "zábava pro celou rodinu"

NOVÉ STRÁNKY NAJDETE NA WWW.SPORTVISIO.CZ

 

Táta si chce zazávodit, máma povzbudit a děti vyzkoušet inline brusle, lasování nebo megabublifuky?! Tak to je HRADEC NA NOHOU!!!

 

Projekt HRADEC NA NOHOU v sobě spojuje několik sportovních podniků v Hradci Králové, které si kladou za cíl přivést ke zdravému pohybu co nejširší spektrum závodníků, a je orientován především na rodiny s dětmi. Stěžejním cílem je vytvořit sportovní událost, která by svým významem přesahovala zájem pouze sportovních nadšenců. Smyslem je zapojit do běhání i tu část rodiny, která dosud pasivně podporovala jen např. jednoho člena rodiny v jeho (její) sportovní aktivitě.

 Projekt se skládá ze dvou sportovních dnů. Jarní část (13.4.2013), jehož součástí jsou závody v běhu a v inline bruslení dětí do 15 let a vrcholem je otevřený závod Křížová desítka v běhu na 10 km. Podzimní část (13.10.2013) je zaměřena na rodinné běhy a štafety škol a týmů v rámci hlavního závodu – HRADECKÉHO PŮLMARATONU. Nad touto akcí převzal záštitu primátor města Hradce Králové pan Mudr. Z.Fink.

Součástí obou akcí je bohatý doprovodný program pro celou rodinu. Skákací hrad, maga bublifuky, škola inline bruslení, půjčovna inline bruslí, žonglování, slackline.....

Akci podpořilo město Hradec Králové. Děkujeme.    

 

Projekt HRADEC NA NOHOU podpořilo:

Akci dále podporují: