AKTUALITY

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY NALEZNETE NA WWW.SPORTVISIO.CZ

 

12.5. GRATULUJEME VŠEM ZÁVODNÍKŮM K VÝKONŮM V HISTORICKY NEJTĚŽŠÍM ROČNÍKU HRADECKÉHO SURVIVALU. OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY ZVEŘEJNĚNY V SEKCI: VÝSLEDKY. FOTKY ZE ZÁVODU SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT VE FOTOGALERII.

9.5.  HRADECKÝ SURVIVAL news:

- vzhledem k předpokládanému mokřejšímu počasí jsou povinné nepromokavé obaly na převoz inlinů (ideálně lodní pytel). Kdo nesežene, musí počítat s tím, že může mít brusle mokré!!!
- v případě deště může být omezeno skalní lezení a nahrazeno lezením na stromy
- ostatní disciplíny dle plánu (inline za každého počasí)
- mapy nejsou v nepromokavých obalech!!!!

6.5.  46 přihlášených týmů se může těšit na momentální teplotu vody 16°C. Tendence je spíše regresní.....:-)

5.5.  Jakub Ridel 737270414  hledá parťáka, parťačku....

5.5. Dnes jsme zveřejnili podrobná PRAVIDLA. Ke stažení ZDE: PRAVIDLA Hradecký survival 2013.pdf (237,3 kB)

3.5. Přes víkend doladíme detaily pravidel a v pondělí večer je budete oco kompletně stáhnout!!! Prozatím nabízíme skladbu disciplín. Noční MTB, noční inline, nočn OB, noční sochařský OB, noční běh. Plavání, běh, lom kros, slaňování, střelba ze vzduchovky, vrh koulí, eskymácký obrat, slackline, lezení, MTBO, kamenný OB, inline, kajaky, běh do vrchu....

28.4.Vážení závodníci, do startu VII. ročníku Hradecké survivalu zbývá již méně než dva týdny a tak několik aktuálních informací.

-mapa: do dvojice jedna barevná (není zatavená), zájemci o druhou napište do 3.5.2013. Doplatek 40,-Kč na místě.

- disciplíny: noční etapa (OB, MTBO, běh) 2,5 - 4 hod

                   denní etapa (plavání, běh, inline, MTBO, "kamenný" OB, lezení, slaňovaní, běh do vrchu, kajaky, "Bolsův" kros, střelba ze vzduchovky 

- Prolog: v pátek odpoledne a v podvečer budete moci plnit některá menší stanoviště v centru závodu (např. eskymácký obrat, slackline, vrh koulí...). Jejich splněním si můžete "odmazat" některé noční kontroly OB. Proto přijeďte včas. Letos bude sobotní etapa velmi náročná na strategické plánování, budete si zakreslovat kontroly sami....takže fixy, fólie, lepičky a dostatek času na přípravu před startem!!!!

-ubytování:-  stan, bydlík (není nutno hlásit dopředu). Platba na místě (cena 100-120Kč /os).

                 - chatky (nutno hlásit dopředu). Platba na místě (cena 160-180Kč /os

- strava:restaurace, kiosek,  v areálu kempu bude možno po závodě  zakoupit teplé jídlo

- parkování: označené parkoviště v blízkosti centra závodu

Centrum závodu je vhodné i pro rodiny s dětmi. Areál je oplocen, travnatý s koupalištěm (přírodní, čistá voda) a prvorepublikovým charakterem. Z kempu začíná dětská pohádková cesta, která končí u výrobny Hořických trubiček (www.strixhorice.cz), jednoho ze sponzorů závodu.

Povinné a doporučené vybavení, podrobná pravidla budou zveřejněna nejpozději 4.5.2013.

24.4. Dnes přibyl další sponzor - výrobce tradičních hořických trubiček: www.strixhorice.cz . Všechny týmy se tak mohou těšit na regionální dobroty!!!!!

24.4. Dnešní mapování MTB terénů bylo výživné......raději ještě potrénujte!!!!! K dnešnímu dni 35 týmů, z nichž ty které zaplatily, se mohou těšit na startovní tašku od hlavních sponzorů.

22.4. Prvních 50 zaplacených týmů obdrží hodnotnou cyklopublikaci o terénech v Podkrkonoší!!!

21.4. Mezi přihlášenými jsou i mnozí reprezentant ČR v Adventure race, přijďte se s nimi poměřit!!!  Ve startovce je již 30 týmů. 

19.4. Počet přihlášených týmů je již více než 20. Ještě 5 dnů, pokud chcete dárkovou tašku od hlavních sponzorů X-IONT, DAP SPORT, WWW:STENAHK.CZ. 

18.4. Příprava závodu již začala, mapujeme pro vás skvělé MTB terény, máme již OB i MTB mapy. Terén je překvapivě kopcovitý!!!